poniedziałek, 22 lutego 2016

II Australijskie Forum Liderów Biznesu

Australijskie Forum Liderów Biznesu ma zaszczyt zaprosić na kolejne spotkanie pod Patronatem Konsulatu RP w Sydney:
"Jak wykorzystać polskie korzenie w biznesie?"
Spotkanie odbędzie się w czwartek, 3-go marca 2016, o godzinie 6:30 PM w siedzibie Konsulatu RP w Sydney (adres: 10 Trelawney St, Woollahra NSW 2025).

W programie spotkania dyskusja zaproszonych Liderów Biznesu, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami pracy na rynkach polskim i australijskim oraz sposobem rozwoju kariery w Australii. Po dyskusji nastąpi część integracyjna - przewidziana na bezpośrednie rozmowy w szerszym gronie i nawiązywanie znajomości wśród profesjonalistów z branż finansów, konsultingu, prawa i innych.
Serdecznie zapraszamy wszystke osoby, które chcą rozwijać swoją karierę w Australii i być częścią rozwoju inicjatywy zrzeszającej polskie środowisko zawodowe.

Prosimy o potwierdzanie obecności do wtorku, 1-go marca 2016 na adres: Marta.Kiec-Gubala@msz.gov.pl

Organizatorzy
Australijskie Forum Liderów Biznesu powstało jako inicjatywa zrzeszająca polskich profesjonalistów w Australii. Celem inicjatywy jest promocja Polaków w Australii oraz wymiana doświadczeń zawodowych na rynkach polskim i australijskim.

Więcej informacji o Australijskim Forum Liderów Biznesu oraz następnym spotkaniu dostępnych jest na stronie internetowej:http://www.aflb.pl/. Zachęcamy także do dołączania do grupy na LinkedIn, gdzie wkrótce zaprezentowane będą sylwetki prelegentów na następne spotkanie. Relacja z poprzedniego spotkania dostępna jest pod linkiem: http://www.msz.gov.pl/pl/p/sydney_au_k_pl/aktualnosci/australijskiego_forum_liderow_biznesu.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.