poniedziałek, 1 stycznia 2018

Rejestracja na XIII Światowe Zimowe Igrzyska Polonijne

XIII Światowe Zimowe Igrzyska Polonijne 
 
Zamieszczamy poniżej informacje ze Stowarzyszenia Wspólnota Polska o Zimowych Igrzyskach Polonijnych, które odbędą  w Krynicy Zdroju od 25 lutego do 3 marca 2018 r.  Rozpoczęto rejestrację uczestników, która potrwa do 20 stycznia 2018 roku. Szczegóły w załączonym liście.
Rada Naczelna Polonii Australijskiej
 
„Szanowni Państwo,
Chcemy z przyjemnością Państwa poinformować, iż dnia 19 grudnia 2017 r. ruszyła rejestracja na XIII Światowe Zimowe  Igrzyska Polonijne ,,Krynica-Zdrój 2018”.
Igrzyska są cykliczną imprezą sportową organizowaną przez Stowarzyszenie ,,Wspólnota Polska” w partnerstwie z polskimi samorządami. Wydarzenie skierowane jest do sportowców polonijnych, zarówno sportów letnich, jak i zimowych. Igrzyska organizowane są na przemian co dwa lata: Światowe Letnie Igrzyska Polonijne i Światowe Zimowe Igrzyska Polonijne.
W roku 2018 r. na terenie gminy Krynica-Zdrój w dniach 25 luty -03 marca 2018 r, odbędzie się kolejna edycja tego  Wydarzenia – XIII Światowe Zimowe Igrzyska Polonijne. Przewidujemy, iż do Krynicy przyjedzie około 650 zawodników z 20 krajów świata. Będą oni rywalizowali w 10 dyscyplinach sportowych.
Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące Igrzysk znajdują się na stronie internetowej http://www.igrzyskazimowe.wspolnotapolska.org.pl/
Pytania odnośnie Imprezy należy kierować na adres mailowy igrzyska@wspolnotapolska.org.pl
Mam nadzieję, iż idea Igrzysk Państwa zainteresuję i spotkamy się w Krynicy-Zdrój.
Będziemy również wdzięczni za rozpowszechnianie informacji na temat Igrzysk w Państwa organizacjach.
Z poważaniem,
Stowarzyszenie „Wspólnota Polska”
ul. Krakowskie Przedmieście 64
00-322 Warszawa
tel.
+48 22 556 90 02   fax +48 22 556 90 43

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.