czwartek, 20 kwietnia 2017

Zaproszenie na wakacyjne kursy polskiego w Krakowie

Szanowni Państwo,
Piszę do Państwa z Centrum Języka Polskiego Varia mieszczącego się w Krakowie. Nasza szkoła od 13 lat organizuje kursy języka polskiego dla obcokrajowców: semestralne, roczne, kursy online, a także wakacyjne, połączone z bogatym programem kulturalnym i zakwaterowaniem.
W wakacje, właśnie na kursy intensywne, przyjeżdża do nas wiele osób z Australii. Są to osoby o polskich korzeniach, rodzinnie związane z Polakami, a także młodzież chcąca studiować na polskich uniwersytetach.
 
Z doświadczenia wiemy, że osoby polskiego pochodzenia mieszkające w Australii a także sami Australijczycy, często poszukują informacji o kursach języka polskiego poprzez działalność Polonii w Australii. W załączniku przesyłam ulotkę o letnim pobycie językowym w Krakowie. Byłabym wdzięczna za udostępnienie jej osobom odwiedzającym Państwa biuro lub umieszczenie informacji na Państwa stronie internetowej. Chętnie prześlemy też na wskazany przez Państwa adres materiały informacyjne.
 
Krótko o kursie:
Kursy trwają od czerwca do września. Można przyjechać na tydzień, dwa, lub nawet 16 tygodni J. Codziennie są 4 lekcje polskiego. Popołudnia i wieczory zarezerwowane są na nasz program kulturalny:  imprezy, warsztaty, wykłady, zwiedzanie miasta…
Nasi studenci kwaterowani są w pokojach dwuosobowych, blisko centrum miasta i szkoły.
 
Więcej informacji o naszym Centrum i wszystkich kursach można znaleźć na stronie internetowej: http://www.kurspolskiego.pl

Serdecznie pozdrawiam z Krakowa i z góry bardzo dziękuję!
Anna Pysz
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.