czwartek, 2 lutego 2012

“Mama i ja” - Pierwsza w Nowej Południowej Walii play grupa prowadzona w języku polskim!


Kochane mamy maluszków,  w odpowiedzi na wasze potrzeby, Polish School of Sydney  in Randwick planuje otwarcie polskiej play grupy. Proponujemy spotkania w każdą sobotę,
 w godzinach od 9.00 do 12.00 w pomieszczeniach szkoły lub na pobliskim placu zabaw
 (w zależności od pogody).

Młode mamy, szczególnie te na obczyźnie, z daleka od domu i bliskich,  często borykają się same z wieloma trudnościami. Nie zawsze znajdują oparcie w najliższym otoczeniu. Dlatego chcemy zaoferować młodym mamom spotkania z innymi młodymi mamami . To także okazja by przełamać codzienną rutynę obowiązków i opieki nad dzieckiem, a także nawiązać nowe przyjaźnie.

Maluszki w tym czasie, w oparciu o gry, naukę piosenek, wierszyków, kolorowanie, malowanie i inne formy zabawy w naturalny sposób poznawać będą pierwsze słowa i zwroty w języku polskim.

Udostępniamy zabawki, książeczki, CD, oraz pomoce edukacyjne.  Za drobna opłatą biszkopty, owocową przekąskę dla maluszków oraz kawę i herbatę dla mam.

Nasze „grupowe maluchy” zapraszamy również do udziału w organizowanych przez szkołe zabawach i imprezach mających  na celu zapoznanie dzieci z polską kulturą i tradycjami!.

Wolny od oplat dostęp do bogatej biblioteki szkolnej oraz wypożyczani CD.

Zainteresowane mamy prosimy o kontakt emailowy lub telefoniczny.

email: school@polishschool.org.au;  tel: 93113723 / 0414313478

Szczegółowe informacje  o szkole:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.