piątek, 20 stycznia 2012

Apel o wsparcie dla filmu dokumentalnego


Szanowna Redakcjo,

Nazywam sie Agnieszka Baginska i od 4 lat mieszkam w Australii, gdzie w roku 2009 ukonczyłam sydnejską Szkołe Filmową. Jako niezalezny filmowiec pochodzenia polskiego staram sie o dofinansowanie dla projektu, nad ktorym obecnie pracuję. Jest to film dokumentalny, ktory opowiada historie młodego mezczyzny wychowanego w czasach komunizmu narzuconego Polsce przez sowiecką dominacją po Drugiej Wojnie Swiatowej. Jest to podróż w głąb serca i umysłu człowieka, który wbrew otaczającym go przeciwnosciom sowieckiego reżimu, zdecydował się stanąć w obronie własnych ideałów.
Niestety, nie będąc stałym obywatelem Australii, mimo ukonczenia tutejszej Szkoły Filmowej, praktycznie nie mam żadnej mozliwości uzyskania finansowego wsparcia ze strony organizacji australijskich.
 
Z tego tez względu, mam nadzieje na pomoc w tej sprawie ze strony organizacji polonijnych oraz donacji finansowych ze strony prywatnych sponsorów.
Po ukonczeniu film zostanie wysłany na Festiwale Międzynarodowe z mozliwoscią odtwarzania w stacjach telewizyjnych.
Jest to wspaniala forma reklamy i ekspozycji w prasie, mediach, na festivalach oraz internecie.
Za wszelką pomoc kontrybutor będzie uwzględniony w filmie w sekcji "SPONSORS" /"SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA DLA" oraz otrzyma kopie gotowego filmu na DVD.

W przypadku organizacji, które nie mogą udzielić finansowego wsparcia, wszelka pomoc w zakresie promocji filmu (jak np aplele w ubieganiu się o donacje z innych stron) również będzie doceniona i uwzględniona.

Chcialabym wiec zwrocic sie z uprzejma prosba o umieszczenie mojego apelu na lamach Bumeranga.

Z przyjemnoscią odpowiem na wszelkie pytania odnośnie filmu oraz mojej osoby.
Pozdrawiam bardzo serdecznie i z niecierpliwoscią oczekuję odpowiedzi

Agnieszka Baginska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.