czwartek, 26 stycznia 2017

Dyżur paszportowy w Hobart

Konsulat Generalny RP w Sydney informuje, że najbliższy dyżur paszportowy w Hobart odbędzie się w Domu Polskim w Hobart w dniu 16 lutego 2017 r. (czwartek):

 
Związek Polaków w Hobart

22-24 New Town Road, New Town, TAS 7008

16 lutego 2017, czwartek – od godz. 13:00 do 18:00

 
W trakcie dyżuru będą przyjmowane wyłącznie osoby zapisane na konkretna godzinę. Zapisy prowadzi Konsulat Generalny RP w Sydney, w godz. 9.00 – 16.30 pod numerem telefonu: 02 9363 9816. Pisemne zgłoszenie chęci zapisania się na dyżur można również wysłać e-mailem na adres: marta.kiec-gubala@msz.gov.pl

 
Szczegółowe informacje dotyczące wymaganych dokumentów, zdjęć i opłat podane są na stronie http://www.sydney.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/paszporty/

 

UPRZEJMIE PROSIMY O DOKŁADNE ZAPOZNANIE SIĘ Z TYMI INFORMACJAMI.

 
PRZYPOMINAMY!

Osoby nieposiadające numeru PESEL muszą przedłożyć polskie odpisy dokumentów stanu cywilnego (akt urodzenia, akt małżeństwa), w przeciwnym wypadku nie będzie możliwe pobranie danych biometrycznych, a tym samym przyjęcie i rejestracja wniosku paszportowego.

Przypominamy też o konieczności rejestrowania w Polsce wszelkich zmian dotyczących danych osobowych i stanu cywilnego, które miały miejsce za granicą.


Opłaty należy wnosić przelewem bezpośrednio na konto Konsulatu Generalnego RP w Sydney lub w postaci Money Order wystawionego na Polish Consulate in Sydney, zgodnie z Tabelą Opłat Konsularnych (osoby wnioskujące o wysłanie paszportu pocztą powinny doliczyć do kosztów paszportu 15 AUD na koszty przesyłki)


 
Commonwealth Bank

BSB: 062 124

Account: 1038 5948

SWIFT: CTBAAU2S

Account's holder: Polish Consulate in Sydney

 
Dowód wpłaty na konto konsulatu lub Money Order na właściwą kwotę, wystawiony na Polish Consulate in Sydney, musi być załączony do wniosku paszportowego w momencie jego składania.

Zbigniew Augustyn
Konsul
 
Konsulat Generalny RP w Sydney

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.