poniedziałek, 15 czerwca 2015

Australijskie Forum Liderów Biznesu

 Zapraszamy na inauguracyjne spotkanie Australijskiego Forum Liderów Biznesu – nowa inicjatywa polonijna pod patronatem Konsula Generalnego RP w Sydney.
 
Pierwsze z cyklu cokwartalnych spotkań w ramach Australijskiego Forum Liderów Biznesu odbędzie się 18 czerwca 2015 r. o godzinie 19.00 w Sali Recepcyjnej Konsulatu Generalnego RP w Sydney.  Forum zrzesza i integruje młodych profesjonalistów ze świata biznesu, którzy wiążą swoją karierę zawodową z Australią. Wspólna wymiana doświadczeń, wiedzy i wzajemne wsparcie są szczególnie ważne dla osób zdobywających doświadczenie poza granicami Polski.
 
 
W trakcie pierwszego spotkania w ramach Forum przeprowadzony zostanie panel dyskusyjny z młodymi profesjonalistami, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach zawodowych w Australii. W spotkaniu inauguracyjnym wezmą udział następujący paneliści:
 
 
• Bogusław Sawa
Menadżer w EY z ponad 8-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w audycie zewnętrznym spółek. Swoją karierę w biurze w Sydney rozpoczął 4 lata temu. Uzyskał tytuł magistra nauk ekonomicznych na Uniwersytecie Warszawskim.
 
 
• Ewa Turek
Menadżer w departamencie Wealth Management w Morgan Stanley - odpowiada za strategię inwestycyjną. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w takich instytucjach jak ANZ oraz Frontier Advisors. Uzyskała tytuł magistra finansów na University of Melbourne oraz tytuł licencjata nauk ekonomicznych na Monash University.
 
 
• Kuba Tymuła, MBA
MBA, CEO Harris Partners - firmy zajmującej się analizą danych oraz zachowań konsumenckich. Zdobywał swoje doświadczenie zawodowe w takich firmach jak Merrill Lynch, Unicredit, McKinsey oraz podejmował się kilku własnych inicjatyw biznesowych. Uzyskał tytuł MBA na Kellogg School of Management (Northwestern University) w Chicago oraz tytuł magistra na Cambridge University.
 
 
Po panelu dyskusyjnym odbędzie się część nieoficjalna, podczas której będzie można zapoznać się z innymi uczestnikami forum i wymienić własnymi doświadczeniami związanymi z pracą i nauką i działalnością społeczną w Australii.
 
Inauguracyjne spotkanie  Forum odbędzie się w czwartek 18 czerwca 2015 r. o godzinie 19.00 w Sali Recepcyjnej Konsulatu Generalnego RP w Sydney.
 
Bardzo prosimy osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu o potwierdzenie swojego uczestnictwa na adres: marta.kiec-gubala@msz.gov.pl; lub telefonicznie 93278600.
 
Serdecznie zapraszamy.
 

Konsulat Generalny RP w Sydney
10 Trelawney St., Woollahra, 2025 NSW

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.