czwartek, 26 kwietnia 2012

Dyżur paszportowy - Adelaide

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że najbliższy dyżur paszportowy odbędzie się w Adelaide w dniach 17-18 maja r. w Centralnym Domu Polskim (232 Angas St, Adelaide SA 5000).
Ze względu na ograniczoną liczbę osób, jakie mogą zostać przyjęte podczas dyżuru, obowiązują zapisy na określoną godzinę. Zapisy na spotkanie z konsulem w celu złożenia wniosków paszportowych prowadzi Konsulat Generalny RP w Sydney, w godz. 9.00 – 16.30 pod numerem telefonu: 02 9363 9816. Pisemne zgłoszenie chęci zapisania się na dyżur można również wysłać e-mailem na adres: marta.kiec-gubala@msz.gov.pl . Zapisując się na dyżur należy podać numer PESEL – jest to warunek nieodzowny dla przyjęcia zgłoszenia (za wyjątkiem dzieci poniżej 5. roku życia, których rodzice ubiegają się o wydanie dla nich pierwszego paszportu).
Uprzejmie informuję także, że pod komunikatem o ww. dyżurze paszportowym, znajdującym się na stronie internetowej Konsulatu (http://www.sydney.polemb.net/), zamieszczone są „Ważne uwagi praktyczne”. Zachęcam osoby zainteresowane do zapoznania się z nimi w celu sprawnego załatwienia wniosków.

Z poważaniem,

Daniel Gromann

Konsul Generalny
Consulate General of the Republic of Poland in Sydney

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.